Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Dim4iK, Life_is_Good, Rubia  
LUTSK&LIFE » Навчання » Студент » Студентське життя (Про студентів!)
Студентське життя
PersonaL_JESUSДата: Пятница, 16.03.2007, 21:45 | Сообщение # 1
Таксист(всезнаючий)
Группа: Житель міста
Сообщений: 53
Репутация: 3
Статус: Offline
студентство - це найкращий період в житті кожної людини! чи може я не правий? свої відповіді попрошу вас писати сюди!


Never let me down again
 
AnGeLo4eKДата: Среда, 21.03.2007, 21:05 | Сообщение # 2
Перехожий
Группа: Друзья
Сообщений: 8
Репутация: 2
Статус: Offline
Ти правий на всі 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) smile :)
 
AnGeLo4eKДата: Среда, 21.03.2007, 21:08 | Сообщение # 3
Перехожий
Группа: Друзья
Сообщений: 8
Репутация: 2
Статус: Offline
Анекдотік про студентське життя!!!!

Сессия. Из аудитоpии выбегает pадостная студентка.
Толпа: - Сдала?
Студентка: - Сдала!
Следом выглядывает усталый пpеподаватель и буpчит себе под нос:
Hу, положим, не она сдала, а я сдался...

 
КельтДата: Вторник, 10.04.2007, 11:41 | Сообщение # 4
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 180
Репутация: 6
Статус: Offline
а я не считаю что это так архикруто... просто ты еще молодой, а учеба там ни причем. я лично в этом студенчестве разочеровался еще в 1 семестре 1 курса.... какой там... да еще и универ у нас такой...а погнать можна и за стенами универа... тема студенческой жизни актуальна для тех кто в другой город уезжает учицца...

"Они не помнят нас хорошими... пусть не забудут же плохими" ...
 
SerogaДата: Суббота, 14.04.2007, 14:59 | Сообщение # 5
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 7
Репутация: -1
Статус: Offline
А мені шось студ. життя таке sad є звичайно свої "+" і "-". Але чогось такого особливого я не відчуваю. Можливо це прийде зчасом....
 
VALERONДата: Вторник, 24.04.2007, 20:11 | Сообщение # 6
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 12
Репутация: 1
Статус: Offline
Що не кажи, але ці роки КЛАСНІ (м'яко кажучи), я зараз якраз їх переживаю. !!! smile Всі оті "-" ніщо порівняно з "+". А якщо життя не просто вдома, а в гуртожитку то можна вважати, що пощастило ще більше!
Так, що всі хто ще не студент - готуйтесь до справді новгог і класного в житті, хто вже студент - насолоджуйсь поки можна, а хто вже не студент - тішся думкою, що ти провів роки студентства на всі 100%


Keep your brain busy!!! :)
 
КельтДата: Четверг, 26.04.2007, 13:51 | Сообщение # 7
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 180
Репутация: 6
Статус: Offline
ну Валерон я стабой архинесогласен. гатофф просто со старта вступить с табой в бурные дебаты...

"Они не помнят нас хорошими... пусть не забудут же плохими" ...
 
VALERONДата: Суббота, 28.04.2007, 01:10 | Сообщение # 8
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 12
Репутация: 1
Статус: Offline
В дебати? Я тільки "За"!!!!!
Що ж тобі не подобається в студентському житті? Чи може щось не так.....?
Мені наприклад зараз подобається. Можливо комусь може здатися, що мені так подобається тому, що легко. Ні. Якщо хто знає що таке "КПІ" і як тут живеться то той зрозуміє. Я якраз один з тих , кого напрягають book по навчанню преподи-монстри в нашому інституті. Але мені навіть подобається.
Так мені цікаво, що може ще бути краще....?
I'm waiting for reply... lol


Keep your brain busy!!! :)
 
КельтДата: Четверг, 03.05.2007, 11:47 | Сообщение # 9
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 180
Репутация: 6
Статус: Offline
КПИ. Про КПИ я знаю многа. Девушка "знакомая" (ну знаю я ее просто оч хорошо, даже слищком))))))) там учицца, общяга, вся фигня) был недавно я в ее общаге. в фае еще куда не шло. Но когда я попал на етаж а потом в комнату (особое впечатление произвела кухня) то у меня сложилось мнение что у мя дома в туалете реально чище и уетней. Условия - нулевые. причем она мне обьяснила что это еще типа все классно, мол есть места каторые в коридоре, а есть такое "зачетное" место как профилакторий. Канешно уровень образования там таки высокий, учицца местами интересней (преподы кстати нормальные, это тебе так с приветом из Луцкого политеха))))))) но поговорить я хотел не об этом.

Давай о сути студ. жизни.
Допустим в случае с приездом в Киев еще не все так печально. Особенно если добьешься человечиских условий проживания. ну вот например в нашем политехе студ. жизнь это клеймо. Ты - студент, каторый преться от студ.жизни. Теперь в твоей жизни все крутиться вокруг учебного заведения. что может дать тебе универ и его жизнь такого что не даст тебе остальная жизнь? мне просто кажеться что вся замолоть в том что тебя отчасти перестают контролировать родители. такая себе свобода. Хочешь бухай, хочешь за книгой сиди. не более того. просто я замечал что люди затянутые в этом не успевают прохавать таво что успеваю прохавать я. Жизнь она ведь дальше чем стены общаги. Разве не так?


"Они не помнят нас хорошими... пусть не забудут же плохими" ...
 
VALERONДата: Четверг, 03.05.2007, 23:29 | Сообщение # 10
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 12
Репутация: 1
Статус: Offline
;)Я повністю згідний з тобою, що життя в стінах общаги не закінчуються. І я , доречі там особливо не засиджуюся. А, про умови життя можу сказати те, що студенти самі створюють їх для себе. А ще що притаманно нашому народу – насвинячити там де і живуть , а потім протестувати проти поганих умов проживання (і це лиш один приклад) В моєму гуртожитку і кімнаті умови досить пристойні, краще завжди можна, але на цих кілька років повністю вистачить.
На рахунок свободи від батьків. Так, контроль мінімальний. Але ті, що жили, так як ти написав, „хочешь бухай, а хочеш за книгой сиди” вилетіли з інституту ще на першій сесії, і зараз якраз під контролем батьків в кращому випадку.
Крім того всі місцеві незважаючи на такі собі погані умови життя аж пищать так хочуть пожити в гуртожитку.
Але общага не головне в студентському житті і не про це я хотів сказати. Саме поки ти студент ти вчишся бути самостійною і настільки це зараз можливо незалежним, сам відповідати за себе.... В цьому вся фішка такого життя. А ті хто жили з батьками і відчували на собі їх „присмотр”, цього якраз і не зрозуміють.
Так що твої аргументи мене не переконали, може ще якісь приведеш...???

ти доречі свої студентські роки проводиш (чи проводив)?


Keep your brain busy!!! :)
 
SCRE@MДата: Вторник, 31.07.2007, 18:03 | Сообщение # 11
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
Незнаю як вам, а мені вже хочеться піти на учьобу!!!Мені вже надоїло сидіти вдома(тобто гуляти і віддихати)
Хочеться піти погнати з викладачів, попрогулювати пари, навіть посидіти трошки можна!
Подивитися на 1-ий курс(на дєвушок) і т.д.


 
Dim4iKДата: Среда, 05.09.2007, 21:41 | Сообщение # 12
Патріот зі стажем
Группа: Модератор
Сообщений: 287
Репутация: 12
Статус: Offline
Розкажіть хто де вчиться!!на якому факультеті і шо в ньому цікавого!!Бо мені скоро поступати вон буду почучуть думати!

Зарабатывай деньги сидя дома
 
SCRE@MДата: Среда, 05.09.2007, 23:07 | Сообщение # 13
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
Вчусь в ЛПК(Луцькому Педагогічному Коледжі) на 2-ому курсі, хоча мав бути на 3-ьому(просто брав академку), спеціальність англ.мова!

 
wickДата: Суббота, 26.01.2008, 09:38 | Сообщение # 14
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 165
Репутация: 3
Статус: Offline
учьоба це круто?!
я вчусь в м Рівне на архітектора. мало того що місто- параша, то і унівєр тоже параша. викладачі взагалі не адекватні! angry2 видно зразу хто башляє. по ночам не спиш, робиш різні макети, креслиш, малюєш, робиш відмивки і тд ітп. буває таке що 48 год взагалі спати не лягаєш...особливо коли сесія. а дисципліни: нараисна геометрія, архітектурне проектування, матеріалознавство, об"ємно-просторова композиція, живопис, рисунок, арх. композиція, а тепер ще геодезія, історія архітектури і ще багато чого. тільки там розумієш наскільки любиш рідне місто.

то як навчання в Рівному це круто?!!!!! cry

 
SCRE@MДата: Суббота, 26.01.2008, 10:28 | Сообщение # 15
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
wick, сам сказав ПАРАША wacko

 
LUTSK&LIFE » Навчання » Студент » Студентське життя (Про студентів!)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


 

Copyright SCRE@M & Jasm© 2024
Используются технологии uCoz