Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Life_is_Good, Rubia  
LUTSK&LIFE » Музика » ПОП » просто факт (оце тєма! :))
просто факт
опля-картопляДата: Суббота, 07.04.2007, 14:13 | Сообщение # 1
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Самає удівітільнає в поп-пєвцах то, што ртом ані пают точьна так же... wink от і всьо... ну бо шо тут ше можна сказати??[/font]
 
jasmДата: Пятница, 13.04.2007, 22:07 | Сообщение # 2
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
Кожень день поп группи не понятно звідки беруться і не понятно куди потім діваються. Смислу в піснях немає. Я НЕНАВИДЖУ ПОПСУ!!!

cool

 
DeathKillerДата: Воскресенье, 15.04.2007, 12:36 | Сообщение # 3
Новий житель міста
Группа: Житель міста
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Попса зроблена для заробляння грошей! продюсери створюють поп групи для заробітку! як тільки група перестає приносити прибуток то продюсер кидає групу (перестає розкручувати) і група перестає існувати!

Death around us.................
 
PetyaДата: Воскресенье, 20.05.2007, 12:58 | Сообщение # 4
Житель міста
Группа: Житель міста
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Попса це дуже широке поняття.Про це можна багато говорити.Судити про це якось однозначно не можна,бо для кожного з нас якісь стиль музики є попсою! sad А що для вас попса?

Чому перед нашими очами мають пролітати картини життя, які ми навіть не створювали?
 
SCRE@MДата: Воскресенье, 29.07.2007, 09:27 | Сообщение # 5
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
Попса для мене це ці "ЗВІЗДУЛЬКІ" російські та українські, які мають великі сіські(дєвушкі),без голосу(шо парні шо дєвушкі) і співають тупорилі пісні в яких нема ніякого смислу.І як таке люди можуть слухати і тащитися під це???????
Ще не розумію одне, як може комусь подобатись Діма Їблан(Білан)???
Народ, поясніть!


 
djdipДата: Понедельник, 30.07.2007, 15:30 | Сообщение # 6
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 154
Репутация: 6
Статус: Offline
Admin, я з тобою 100% погоджуюсь, як такє зовсім мона співати а не тікі слухати

 
jasmДата: Понедельник, 30.07.2007, 22:05 | Сообщение # 7
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
Admin, скажу чесно я до попси відношусь погано. Хоча інколи для розгрузки включаю он-лайн радіо там де її дофіга і неулавлюю звуки як в техно. Просто включив і вона грає і не думає ні про шо. Так і більшість людей. Нетреба думати за життя як в шансоні. Просто грає і все як фон в картінці.
 
SCRE@MДата: Понедельник, 30.07.2007, 22:44 | Сообщение # 8
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
мене просто тошнити починає!
Я непереношу їхні дурні голоса і цю тупу музику.
А шансон це тєма!!!!!!!!!
Музика для душі!!!
Розслабон! <_<


 
PersonaL_JESUSДата: Понедельник, 30.07.2007, 23:41 | Сообщение # 9
Таксист(всезнаючий)
Группа: Житель міста
Сообщений: 53
Репутация: 3
Статус: Offline
Да.. ви всі канєшно праві.. Попса розрахована на особливу публіку. Хотя дуже багато людей її слухають, багатьом подобається. Особисто я не переношу саме слово попса.. Мене починає вивертати коли я чую ту ідіотську музику і ті слова без смислу. Ну деяку попсу мона послухати, іноземну. Відсотків так 5. Не більше. Навіть не знаю, кому нравиться той хай слухає, а ми собі знаємо що кожен любить


Never let me down again
 
wickДата: Среда, 30.01.2008, 01:36 | Сообщение # 10
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 165
Репутация: 3
Статус: Offline
чесно не перечитав що там передімною писали. я скажу що поп і попса- дві різні речі. наприклад поп: Гвен Стетефані, Бллек айд Піс. попса: це ВСЯКІ ТАМ КІРКОРОВИ, ТІНИ КАРОЛЬ І ВСЕ ІНШЕ ЛАЙНО ТАКОГО ТИПУ.нічого з вище перечисленого я взагалі не хаваю...
Quote (PersonaL_JESUS)
Мене починає вивертати коли я чую ту ідіотську музику і ті слова без смислу.
з цим погоджуюсь! у мене на фруктах краще виходить . а чому?бо ця музика(попса) створюється людьми без таланту! і музика ця вся робиться для стада, комерційна. слухають люди які не мають власних вподпобань. і це я так не просто говорю. я досліджував це питання.

ще є інше поняття попси. попса це шмоткі які стали попсовими, фрази які стали попсовими, це коли в тебе на якийсь момент було щось оригінальне а тепер попсове, є у всіх. колись куртку яка називається "аляска" (модель куртки, з капюшоном в мєху колись можна було купити тільки по заказу з закордону, а тепер ця підробочна лажа продається вільно на базарі.) ось що таке попса.

ще є одне поняття попси. воно є у всіх широких розвинених стилях музики: в кіслоті, хардкорі,психоделіці, ноізі,металі, репкорі,в репі, в ска, тріпхопі,драм н бейсі, в хіпхопі, в брейксі, та ще багато багато чому, в стилях які розвинулись як самотійна хвиля. там є свій хардкор, середнячок, попса і тд і тп. я можу навести факти якщо потрібно.

Сообщение отредактировал wick - Среда, 30.01.2008, 09:23
 
malyavkaДата: Среда, 30.01.2008, 16:11 | Сообщение # 11
Генерал-лейтенант
Группа: Модератор
Сообщений: 313
Репутация: 5
Статус: Offline
Я особисто теж не переварюю попси!!!!Деколи,щоб розслабитись,я краще послухаю класику,типу Бетховена і т.д,а попсу!!!!Ні!!!! wacko Мене просто бісять клуби,в яких включають музику типу Верки Сердючки,і т.д!!!!!Долой попсу!!!!! devil
 
КельтДата: Среда, 30.01.2008, 16:23 | Сообщение # 12
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 180
Репутация: 6
Статус: Offline
Мне всегда интересно кто ее ваще слушает)))) село всякое наверное))
Я то ее не слушаю, но мне пох, пусть себе существует))) кому тож нада там Димачку Билана слушать)) просто харит тот факт что эта музыка почемуто принята за эталон, именно по ее макету делают треклист радиостанции (ретро ФМ не в счет!!!!) и концерты всяких Галкиных показуют по ТВ... канеш вкусы бывают разными как и музыкальные приоритеты. Канеш нельзя быть радикальным и называть попсой все кроме андеграндной музыки для психопатов. Так что у меня понятие попса сходиться лишь на раскрученной естраде))


"Они не помнят нас хорошими... пусть не забудут же плохими" ...
 
wickДата: Среда, 30.01.2008, 18:12 | Сообщение # 13
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 165
Репутация: 3
Статус: Offline
багато хто слухає! всі на неї гонять і всі слухають!) просто чи шифруються чи що?... я звичайно не маю нас на увазі... biggrin
а пежикі типу біланчіка це все для дівчяток малалєток. (
 
ARESДата: Суббота, 16.02.2008, 13:42 | Сообщение # 14
Житель міста
Группа: Житель міста
Сообщений: 54
Репутация: 2
Статус: Offline
я попсу не люблю а от коли дуже хрє***ий настрій то включаю якись рок!(чим по важче) і це дуже помагає! а від попси ше гірше dry
 
OLEHcoolДата: Суббота, 16.02.2008, 17:47 | Сообщение # 15
Патріот
Группа: Житель міста
Сообщений: 240
Репутация: 7
Статус: Offline
попса це потса тут нічого сказати лічно мні на це насрати).......якби її не було то не було б шо на радіо крутити) biggrin

РИФМОМАНІЯ НЕВИЛІКОВНА!

 
LUTSK&LIFE » Музика » ПОП » просто факт (оце тєма! :))
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


 

Copyright SCRE@M & Jasm© 2024
Используются технологии uCoz