Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: SCRE@M, Rubia, malyavka  
LUTSK&LIFE » Відпочинок » Нічні клуби » РАДОМИШЛЬ (вільний клуб для вільних людей)
РАДОМИШЛЬ
jasmДата: Среда, 01.08.2007, 00:51 | Сообщение # 1
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
Недавно мені випала можливість попасти в нічний клуб міста Луцка -РАДОМИШЛЬ. Я сам був з захваті коли там побував і ніколи не міг здогадатись що рай для справжнього клаббера знаходиться так близько, до речі він розташований в центрі нашого міста. Перше що мені було довподоби це велика кількість місця. Розвернутись є де навіть якшо дуже велика кількість народу. Музака завжди підбирається під клаббера. Створюється особлива атмосфера яка не повторюється, тим і цікавий цей клуб. Наскіоьки я замітив людей які туди приходять нехвилюють що про них думають інші, вони відключаються від навколишнього світу і забувають про всі проблеми і відриваються наповну. Саме тому це клуб для вільних, навіть якшо ви не вмієте танцювати і будете стояти на місці вам ніхто нічого нескаже адже всі відпочивають. Так що цей клуб спокійно може конкурувати з провідними клубами міста Луцька. cool
 
SCRE@MДата: Среда, 01.08.2007, 01:12 | Сообщение # 2
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
РАДОМИШЛЬ- це просто супер!Музика, яку забажаєш, таку і поставлять. Грають найкращі Діджеї України.
High-level: організація банкетів, фуршетів, корпоративних вечірок (до 300 чоловік), дитячі програми, щотижнева недільна клоунада для всієї сім'ї, кінозал, проведення концертів в клубному форматі різних музичних напрямів (доля, джаз, блюз, бардівська пісня), професійний стриптиз «Еротоман-шоу», організація тематичних вечірок і святкових програм, ретро-дансинг. Underground: дискотеки, кращі ди-джеи і МС країни і зарубіжжя, клубна музика, спецефекти, неформальна обстановка, величезний вибір коктейлів від класики до фьюжн, три професійні бармени.
Східна атмосфера, три кімнати для куріння кальяну, акваріум, тераріум, пристрасна кімната з червоним ліхтарем, море подушок, екзотичних ароматів, приємної музики і східних солодощів.
Все це - для ВАС!


 
jasmДата: Среда, 01.08.2007, 01:18 | Сообщение # 3
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
Admin, Тоді коли ми були з тобою то тоді фігня була( в порівнянні). Я помятаю прийшов здрузями то ми так відірвались. Спочатку попали на перегляд фільма з спецефектами-супер вражень масса. А потім почавсясамий кайф діскотечка. Крутили все і головне під гарну музичну обробку і перехід навіть і хардрок був але всерівно получилось класно. Хоч ми і рекламуємо цей заклад, але для розвитку дійсно класного закладу нічого не жалко. Бажаю вам Великої вдачі думаю Саня теж зі мною погодиться.
 
ZemeliaДата: Вторник, 07.08.2007, 14:07 | Сообщение # 4
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Хм, і де ж цей клуб саме знаходиться???
 
SCRE@MДата: Вторник, 07.08.2007, 14:21 | Сообщение # 5
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
І ти ще не чув???
Всі "сливки общества" збираються там!!!
Цеж найкращий клуб міста!!!


 
ZemeliaДата: Вторник, 07.08.2007, 14:50 | Сообщение # 6
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
А адреса його яка?
 
SCRE@MДата: Вторник, 07.08.2007, 14:53 | Сообщение # 7
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
Парк ім. Лесі Українки.
Шукай біля атракціонів палатку РАДОМИШЛЬ. biggrin biggrin biggrin


 
ZemeliaДата: Вторник, 07.08.2007, 14:55 | Сообщение # 8
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну ви блін шутнікі, я ж то думаю))
 
SCRE@MДата: Вторник, 07.08.2007, 15:00 | Сообщение # 9
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
А що?
там дійсно є диско!!!
Тільки народ не ходить!(тобто дуже мало народу)
А так музика там завжди грає!!!
Якщо є люди то і до 12:00 крутять!!!


 
malyavkaДата: Понедельник, 28.01.2008, 00:36 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Группа: Модератор
Сообщений: 313
Репутация: 5
Статус: Offline
незнаю....це що типу Росинка чи що???Я колись пару раз ходила подивитися на диско зразу на початку парку було таке....нічого особливого....я не люблю диско на дворі....ну звичайно якщо я про те подумала huh
 
jasmДата: Пятница, 01.02.2008, 02:31 | Сообщение # 11
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
Ти трошки не про те подумала. В літку 2007 року стояв літній манеж РАДОМИШЛь і там була дискотека. Правда ми, ходили туди подивитись фільмікі і попити пивка набагато веселіше чим лазити по району. І тим більше те що написано на початку це був прикол) biggrin
 
RubiaДата: Суббота, 02.02.2008, 02:02 | Сообщение # 12
БлондинкО
Группа: Модератор
Сообщений: 205
Репутация: 8
Статус: Offline
jasmя была возле этого клуба happy

Mi la rubia unica simpatica... Es la verdad
 
jasmДата: Суббота, 02.02.2008, 15:54 | Сообщение # 13
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
Rubia, biggrin biggrin biggrin biggrin Все были там, только не знают об этом .
 
wickДата: Воскресенье, 03.02.2008, 13:53 | Сообщение # 14
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 165
Репутация: 3
Статус: Offline
я вже подумав, що ви там щось вже розрекламовуєте )

Добавлено (03.02.2008, 13:53)
---------------------------------------------
придумали таке- радомишль) краще вже треба було відразу "луцьк_андеграунд_молокозавод" cool

 
LUTSK&LIFE » Відпочинок » Нічні клуби » РАДОМИШЛЬ (вільний клуб для вільних людей)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


 

Copyright SCRE@M & Jasm© 2024
Используются технологии uCoz