Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
LUTSK&LIFE » Флуд » Флуд » Відпочинок
Відпочинок
SCRE@MДата: Вторник, 31.07.2007, 23:33 | Сообщение # 1
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
На вулиці літо.Погода в основному була КЛАСНОЮ, всі їздили кудись відпочивати. А відпочинок без приколів не буває.
Отже в цій темі говоримо про те, хто, де і як відпочивав, і які кумедні ситуації з ним траплялися!!!!!


 
Life_is_GoodДата: Среда, 01.08.2007, 00:50 | Сообщение # 2
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 108
Репутация: 5
Статус: Offline
Ой поїхав я на Світязь все класно відпочів , вобшем супер , їхати назад в машині ремень распредвала лопнув. Ага називається отдохнув я з старим визвали фару вона нас ташіла до Луцка шей в луцку на кільці біля КРАЯ в нас руль заблокувало це вобше був піпец вирвало все ггг разом з бампером!!! А фаріста вобше розвернуло на 180 градусів !!! Вобшем отдохнув нармальок не рахуючі аварій !

Всім Лучанам RE5PECT!!!
 
SCRE@MДата: Среда, 01.08.2007, 00:58 | Сообщение # 3
Розробник сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 365
Репутация: 6
Статус: Offline
А ми на Світязь попали в ту пору як дощі йшли.
То ми нічого не робили, окрім того шо бухали!
За дві доби випили 18 бутилок горілки і 0,5 спірта на 4 ТЄЛА.(все те, що ми брали з собою на 4 дня)
А потім я вже й не памьятаю скільки ми докупляли!!!Но біля доміка лежали одні бутилки!
В останню ніч я познайомився з білорусами(тоже пьяними), і запропонував їм їхати на гряду, хоча сам з турбази дорогу не знав, так як останній раз на гряді був 10 років назад. Ну то фігня. Я ше й мав їхати на їхній машині за рульом(В них було 3 Хонди і Фіат, і 3 більш-менш тверезі водії, а один такий як я). Но суть в тому шо за рульом однієї з Хонд мав їхати я-гатовий! roll
Але в останній момент мене забрали друзья і нікуда не пустили. Я уявляю що було б, якби я поїхав..........
ВОТ ТАК Я "ВІДПОЧИВ" НА СВІТЯЗІ!!!
СТРАШНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Life_is_GoodДата: Среда, 01.08.2007, 01:08 | Сообщение # 4
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 108
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (Admin)
Но суть в тому шо за рульом однієї з Хонд мав їхати я-гатовий!
в мене і таке було тількі я їздив готовий на гольфі !!! оце буле реально страшно !!!


Всім Лучанам RE5PECT!!!
 
djdipДата: Среда, 01.08.2007, 15:12 | Сообщение # 5
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 154
Репутация: 6
Статус: Offline
Покі шо був дома, отдихнув на всі 100%, влюбився по самі вуха, во в ниділю в Росію їду, приїду розкажу шо там як там

 
LUTSK&LIFE » Флуд » Флуд » Відпочинок
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


 

Copyright SCRE@M & Jasm© 2024
Используются технологии uCoz