Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Life_is_Good, Dim4iK, Rubia  
LUTSK&LIFE » Музика » Інше » Євробачення 2007 (Ваші думки)
Євробачення 2007
PersonaL_JESUSДата: Понедельник, 14.05.2007, 21:46 | Сообщение # 1
Таксист(всезнаючий)
Группа: Житель міста
Сообщений: 53
Репутация: 3
Статус: Offline
Пропоную висловити усіх бажаючих сюди свої думки про Євробачення 2007
як ви гадаєте, чи справедливими є результати виступів учасників змагань?



Never let me down again
 
jasmДата: Понедельник, 14.05.2007, 23:16 | Сообщение # 2
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
PersonaL_JESUS, СЕРЕБРО----ДІЧЬ, РУСКИЕ СЕКС-РАЗВРАТНИЦИ.
Взагалі нічого такого в їх виступі не було, але це ж перед всією ЄВРОПОЮ таку ПІСНЮ оце вонт загнались.

ТЕКС ПІСНІ ТУТЄВРОБАЧЕННЯ 2007
І ВІДЕО!!! cool

 
КельтДата: Вторник, 15.05.2007, 16:31 | Сообщение # 3
Заслужений житель
Группа: Модератор
Сообщений: 180
Репутация: 6
Статус: Offline
Кароче так: Сербы красавы, только Мария их уж мужланка какаято, если б не те девицы аля подтанцовка то б никто до конца не смог ее стерпеть. Голос неплохой и все такое, кароче на любителя.

сердючка. Опазорила украину на всю европу, выпустили какогото педераста с песней смысловая нагрузка каторой колеблеться у нуля. Вокальное исполнение соответственно не лучше чем смысл песни. Какихт пару дегродов в подтанцовке в костюмах садомаза и с движениями робота. За шо этому представителю среднего рода давать второе место??? мне думаеться все секс меньшины европы и мира тогда голосовали за ОНО. В топку сердючку и других геев и лизб! Долой Содом! мне стыдно што такое чмо выступало от Украины. каое впечатление сложиться у Европы о современной Украине...

серебро. jasm, чем тебе деффачки из России так не угодили? смыслом песни? та ладно... у сердючки не лучше)))) ну попошлячили крапаль, с кем не бывает. а песня если не вслушиваться емто напоминает ккихнить спайсгерлз или типа таво. кароче ничего Архи но и ниче плохого сказать не могу. обычная попса.

имхо, победа за Белорусью. Хотя деффачки из России глаз любуют больше. ну как никак я ж не такой как Данылко)))))


"Они не помнят нас хорошими... пусть не забудут же плохими" ...
 
jasmДата: Вторник, 15.05.2007, 19:15 | Сообщение # 4
АДМІН
Группа: Адміністратор
Сообщений: 360
Репутация: 13
Статус: Offline
1місце-"CENSORED"
2.місце-"CENSORED"
3.місце-"CENSORED"

ЄВРОБАЧЕННЯ---"CENSORED"
МОЯ ВЛАСНА СУБ'ЄКТИВНА ДУМКА!!! КРАЩЕ НА МІСС СВІТУ 2007 ПОГЛЯЖУ!!! ПОДИВЛЮСЬ ШО ДЛЯ СВІТОВИХ СУДДІВ ІДЕАЛ і порівняю із своїм cool

 
Dim4iKДата: Вторник, 15.05.2007, 21:40 | Сообщение # 5
Патріот зі стажем
Группа: Модератор
Сообщений: 287
Репутация: 12
Статус: Offline
Я ваще не поняв з Сербії чи то дєвка чи пацан!!!!тікі потім в неті після закінчення поняв шо то дівчина!!!А пісні АЦТОЙ!!!

Зарабатывай деньги сидя дома
 
PetyaДата: Воскресенье, 20.05.2007, 12:52 | Сообщение # 6
Житель міста
Группа: Житель міста
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Хочється трішки сказати про Україну.Виступила Вєрка класно,вона просто розвеселила зал,дала таку енергію,яку ніхто з учасників не дав.А 2 місце це нічого,нічого страшного,адже і так всі знаю що таке УКРАЇНА.

Чому перед нашими очами мають пролітати картини життя, які ми навіть не створювали?
 
djdipДата: Воскресенье, 20.05.2007, 16:05 | Сообщение # 7
Заслужений житель
Группа: Житель міста
Сообщений: 154
Репутация: 6
Статус: Offline
Мені лічно ФІни понравилсь, і голос і музика присутствує...незнаю чого вони даже в5-ку незашли angry

 
katrusuaДата: Пятница, 31.08.2007, 19:47 | Сообщение # 8
Перехожий
Группа: Житель міста
Сообщений: 9
Репутация: 1
Статус: Offline
Моя думка на рахунок Євробачення 2007: Сербія-це гарна країна з чудовими хлопцями biggrin та жівчатами, але от Марія не дуже вражає красою, але голос в неї бездоганний. Пісня теж класненька. Нарахунок виступу нашої Вєрки, мені сподобалося! Серйозно! Треба ж було розважити народ! Росія, сереьро-не вражає! У кліпі вони трохі кращі, хоча і там вони мені не подобаються! Белорусія, Колдун-Мені сподобалося, він як Діма Білан і Сєргєй Лазарєв! biggrin

Обожнюю слухати панк-рок і поп-пак. Подобаються актори Джонні Депп та Орландо Блум.
 
LUTSK&LIFE » Музика » Інше » Євробачення 2007 (Ваші думки)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


 

Copyright SCRE@M & Jasm© 2024
Используются технологии uCoz